Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101 » Звернення до громадян

У категорії оголошень: 35
Показано оголошень: 6-10
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 6 7 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

        Літо для працівників сільського господарства – спекотна пора, та не лише календарна. Це також пора виснажливої і напруженої праці, час, який рік годує. Інтенсивно, без вихідних, ведеться збір зернових до тих пір, поки увесь врожай не буде зібрано. Для цього використовується уся наявна техніка, комбайни найрізноманітніших марок: від стареньких вітчизняних "Нив” до новітніх американських "Джон Дірів”. Та, аби не втратити все в один час, потрібно завчасно подумати і про безпеку нового врожаю. 
     З метою запобігання виникнення пожеж під час збору нового врожаю МНС України проводяться перевірки місць збирання, переробки та зберігання нового врожаю, протипожежні інструктажі, контролюється, аби уся техніка, що виїздить на поля, була справна та забезпечена первинними засобами пожежогасіння. І це не проста забаганка рятувальників.
     Як показали перевірки, багато господарств знаходиться в пожежонебезпечному стані. Керівники підприємств, хоча і розуміють всю небезпеку, що може статися на хлібних масивах, усе-таки продовжують економити на протипожежних засобах.
    
21 червня 2011 року, спільно з представниками ЗМІ, була проведена чергова перевірка протипожежного захисту місць збирання, зберігання та переробки врожаю в Володарському  трайоні. В ході заходу перевіряючі та журналісти на власні очі побачили, що, хоча співробітниками органів державного пожежного нагляду області напередодні жнив були вжиті всі необхідні заходи щодо усунення порушень вимог пожежної безпеки та недопущення виникнення пожеж на хлібних масивах, проте не всі керівники прислухалися до порад фахівців: ігнорують приписи державного пожежного нагляду та на поля виходить сільськогосподарська техніка, що не відповідає вимогам пожежної безпеки: без іскрогасників, первинних засобів пожежогасіння тощо. Для "пожежників” когось оштрафувати чи припинити роботу сільськогосподарського агрегату – не самоціль, а заходи безпеки. Та деякі керівники сільськогосподарських підприємств взагалі говорять, що рятувальники заважають їм збирати врожай. Але ж допускати техніку в пожежозагрозливому стані на жнива – це злочин. Невблаганна статистика свідчить, що кожного року не обходиться без прикрих підтверджень необхідності та доцільності превентивних заходів.
     Службою державного пожежного нагляду
Володарського  РВ ГУ МНС України в Київській області на місцях здійснено комплекс заходів з приведення в належний протипожежний стан об’єктів сільськогосподарського виробництва. До початку збирання врожаю інженерно-інспекторським складом органів держпожнагляду здійснені пожежно-технічні обстеження місць зберігання насіннєвого фонду, сільськогосподарської техніки та паливно-мастильних матеріалів, хлібоприймальних пунктів, елеваторів, комбікормових заводів, перевірено стан забезпечення пожежної безпеки збиральної та допоміжної техніки в господарствах. Керівникам об’єктів вручені приписи державного пожежного нагляду на усунення протипожежних недоліків.
     Та не все так погано. Приміром,
ФК «ЛТД» с. Тарган, ТОВ «ЗЕНІТ» с. Рогізна, ПОСП «Аграрник» с. Тадіївка» та ряд інших підприємств Володарського  району на заходах протипожежної безпеки не економлять. Подбавши про збереження нового врожаю, вся техніка цих підприємств забезпечена іскрогасниками, вогнегасниками та іншими засобами пожежогасіння, персонал підприємств проінструктовано.
     Сьогодні на полях "Ниви”, "Славутичі”, "Джон Діри” збирають багатий врожай, для збереження якого вжито усіх заходів. Дари щедрої української землі будуть зібрані і збережені.

Старший інженер ВПНПД Володарського РВ ГУ МНС  України в Київській області капітан служби Ц.З. Болобан.О.М

Звернення до громадян | Переглядів: 508 | Дата: 30.06.2011 | Коментарі (0)

За прогнозами гідрометеорологів у найближчі дні в Україні очікується суха та спекотна погода. Саме в такий час різко зростає кількість пожеж у лісових масивах та паркових зонах. 
Причини цих пожеж різні, проте „корінь зла” криється у людській халатності та безвідповідальності, що виявляється у кинутому недопалку, залишеному без догляду чи погано загашеному багатті.            
Державний пожежний нагляд
Володарського РВ ГУ МНС України в Київській області 16.06.2011 року проводив рейд по запобіганню пожеж у лісових масивах та паркових зонах.                                           
Тож, шановні громадяни!
Володарське РВ ГУ   МНС України в Київській області звертається до вас із застереженням: перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки! Це, передовсім, стосується вибору й підготовки місця для вогнища. Його найкраще розпалювати на березі річок або озер, неподалік від води й, звичайно, подалі від хвойних насаджень, торфовищ, сухостою. Якщо вогнище розкладається в лісі, то це повинна бути ретельно очищена від спалимих матеріалів ділянка, оточена з усіх сторін піщаним чи земляним валом. Обов`язково слід мати запас води, щоб надійно залити вогнище в разі  його неконтрольованого поширення або коли його час загасити. За тривалої жаркої сухої погоди розпалювати вогнище слід особливо обережно. Також небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою пально-мастильною речовиною ганчірка. Пожежу може спричинити навіть заправка паливного баку машини при працюючому двигуні. А залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Це досить часто призводить до самозагоряння лісових масивів.                                   
Якщо виникла пожежа потрібно негайно, використовуючи гілки із зеленим листям як віники, збити вогонь, а відтак засипати його піском або землею. Коли протягом тривалого часу не вдається приборкати вогонь, знайдіть можливість передати повідомлення про пожежу в найближчу частину пожежно-рятувальної служби.
Рятувальники МНС закликають громадян повсякчас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах. Ті декілька хвилин, затрачені на дотримання елементарних правил збережуть "зелені легені” планети від страшної сили вогню!

Начальник
ВПНПД Володарського РВ ГУ МНС України  в Київській області Ст. лейтенант служби Ц.З. Черкас М.С

 

Звернення до громадян | Переглядів: 402 | Дата: 30.06.2011 | Коментарі (0)

Шановні громадяни та власники розважальних закладів смт.Володарка  та Володарського району.

У зв‘язку з настанням спекотної погоди, яка встановилася на території України, Володарське РВ  ГУ МНС України в Київській області звертається до всіх жителів смт.Володарка та Володарського  району з попередженням щодо заборони використання піротехнічних виробів.


Особиста зневага, невміння, а не рідко і небажання, у тому числі з хуліганських спонукань, правильно використовувати піротехнічні вироби часом приводять, у силу їхньої високої небезпеки, до тяжких наслідків. Люди одержують найтяжкі опікові травми, гинуть. Горять квартири і місця складування піротехнічних виробів. Через свою доступність і економічну привабливість мають місце численні випадки спроб кустарного виробництва піротехніки, що також приводить до важких наслідків. Феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові "іграшки" завжди притягували до себе увагу не тільки дітвори, а й дорослих. Але з кожним роком збільшується кількість людей, що отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки, різні травми. Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного та безграмотного користування піротехнічними виробами.

Пам'ятайте, що горючі речовини та порох, які входять до їх складу   дуже небезпечні. При необережному поводженні або неправильному зберіганні в умовах спекотної погоди, вони легко розгоряються, тому існують загальні правила, які необхідно виконувати:
- не можна носити піротехнічні іграшки у кишенях;
- не можна спалювати їх у багатті;
- не можна розбирати вироби та піддавати їх механічним впливам;
- не можна користуватися піротехнічними виробами у нетверезому стані;
- не можна палити, використовуючи піротехніку;
- зберігайте піротехнічні вироби у недоступному для дітей місці;
- не допускайте відкритого вогню в приміщенні, де зберігається піротехніка;
- розташовуйте їх подалі від нагрівальних приладів;
- не використовуйте піротехнічні вироби із простроченим строком придатності.
Звертаємо особливу увагу, про заборону реалізації піротехнічних виробів у торгівельних закладів міста та району у період спекотної погоди.
З метою запобігання виникнення пожеж у період сухої спекотної погоди, суворо забороняється використання піротехнічних виробів у розважальних закладах, приватних житлових секторах та під час відпочинку біля річки та лісових масивів.
       За порушення вимог щодо заборони використання піротехнічних виробів, до порушників будуть застосовуватися заходи, відповідно до чинного законодавства.
   
ВИКОРИСТАННЯ ПІРОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!

 

                                                                                              Народна служба порятунку 101

 

Звернення до громадян | Переглядів: 430 | Дата: 30.06.2011 | Коментарі (0)

                               Шановні добродії!

Особливої гостроти проблема гарантування пожежної безпеки набуває в літній, пожежонебезпечний період. За умов сухої, теплої погоди перебуваючи в лісових масивах, захисних посадкових насадженнях, в місцях масового відпочинку, люди часто порушують елементарні правила пожежної безпеки, нехтують їхніми вимогами, не замислюються над можливими наслідками своєї недбалості.

Вогонь - це не тільки тепло, священний дар, але й руйнування, загибель і згарища. Бо полум'я чітко знає: завжди можна завітати туди, де господарює халатність, безвідповідальність, байдужість.

Отож, хочемо попередити Вас, шановні земляки, про дотримання правил пожежної безпеки. І не випадково, адже як свідчить статистика необережне поводження з вогнем призводить до фатальних наслідків.

Тож, шановні громадяни, щоб не сталося лиха, ще раз
звертаємось до Вас. Дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки під час користування відкритим вогнем , не залишайте без нагляду вогнище.

                                                     Володарський РВ ГУ МНС 

України в Київській області

Звернення до громадян | Переглядів: 406 | Дата: 25.03.2011 | Коментарі (0)

Шановні приватні підприємці Володарщини!!! До вашої уваги представляємо зміни та доповнення до Інструкції з організації роботи органів державного пожежного нагляду з питань видачі дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень, затверджені МНС України за №278 від 11.05.2006 року.

Реєстрація декларації відповідності об'єкта (об'єктів) вимогам законодавства  з питань пожежної безпеки проводиться лише за місцем його розташування.

Дозвіл не оформлюється:

 - у разі прийняття в експлуатацію об'єктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту державною комісією, утвореною в установленому порядку;

 - на орендовані торговельні місця, кіоски та контейнери, якщо вони розміщені на ринках відповідно до схеми, що в установленому порядку погоджена з органами державного пожежного нагляду.

Дозвіл видається за відсутності фактів порушення правил пожежної безпеки.

У разі виявлення фактів порушення правил пожежної безпеки крім  тих, що  можуть призвести до виникнення пожежі або перешкод при її гасінні та евакуації людей, дозвіл видається за умови подання суб'єктом господарської діяльності:

- договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами  стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди на період до усунення порушень правил пожежної безпеки;

-плану заходів щодо усунення таких порушень з конкретними термінами виконання.

Висновок з оцінки (експертизи) протипожежного стану об'єкта є чинним для одержання дозволу протягом трьох місяців з дня її проведення.

Проведення оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об'єкта чи приміщення органом державного пожежного нагляду здійснюється у строки, визначені сторонами в договорі.

Підставою відмови в реєстрації декларації є відсутність договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди (для об'єктів, які відносяться до категорії пожежонебезпечних), зміни функціонального призначення або перепланування об'єктів та приміщень, невідповідність наведеної у декларації інформації або належності об'єкта до вибухопожежонебезпечного чи з масовим перебуванням людей.

Матеріали щодо видачі дозволів без обмеження терміну їх  дії та декларації відповідності зберігаються в наглядових справах постійно.

У разі виявлення під час перевірки, що провадження господарської діяльності здійснюється без відповідних документів дозвільного характеру або виявлено факти надання суб'єктом господарювання недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, орган державного пожежного нагляду порушує адміністративне провадження відповідно до законодавства.

Анулювання органом державного пожежного  нагляду  дозволу  на початок   роботи   та   оренду  приміщень  не  позбавляє  суб'єкта господарювання права подати  документи  на  його  отримання  після усунення виявлених порушень

                                                            Володарський РВ ГУ МНС 

України в Київській області

Звернення до громадян | Переглядів: 427 | Дата: 25.03.2011 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013