Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101 » Звернення до громадян

У категорії оголошень: 35
Показано оголошень: 31-35
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
       З початком грибного сезону в Україні зареєстровані випадки смертельних отруєнь отруйними рибами. Порятунок життя людини, що отруїлась грибами, багато в чому залежить від правильно і вчасно зробленої їй долі карської допомоги. При підозрі на отруєння грибами (біль і різі в області шлунка, сильний головний біль, наростання відчуття слабкості і розбитості, нудота, блювота, іноді розлад кишечника й ін.), необхідно терміново викликати лікаря. До приходу медпрацівника, не втрачаючи ні хвилини, потерпілому варто промити шлунок (він повинен випити велику кількість підсоленої води кімнатної температури і за допомогою пальців викликати блювоту). Цю процедуру потрібно повторювати доти, поки промивні води не стануть чистими. Потім хворому можна дати холодну вод, холодний міцний чай чи каву. Прийом ліків і їжі неприпустимий, тому, що це може ускорити усмоктування отрути в кишечнику.Гриби смачні і корисні, але задоволення вони принесуть лише в тих випадках, коли у вашому кошику не виявиться їх підступний двійник.
Звернення до громадян | Переглядів: 379 | Дата: 27.10.2009 | Коментарі (0)

       Щоб попередити  виникнення пожеж від  пічного опалення, хочеться ще раз нагадати
вимоги правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення:
  - не забувайте перед початком опалювального сезону відремонтувати печі та димоходи, очистити їх від сажі та побілити;
  - не ставте впритул до печі меблі, ліжка, зніміть килими зі стінок печі;
  - не перегрівайте печі!
  - не забувайте про протипожежну переділку (відстань від внутрішньої поверхні димоходу до дерев’яних конструкцій  в місці проходу його через перекриття), повинна бути не менше 51 сантиметра. 
Звернення до громадян | Переглядів: 401 | Дата: 27.10.2009 | Коментарі (0)

04.10.09 року о 00 годині 50 хвилин в с.Тарасівка в житловому будинку громадянки Г. виникла пожежа. Причиною пожежі став перекал пічного опалення.Цей випадок знову змушує державний пожежний нагляд Володарського району нагадати про правила користування опалювальними приладами. Потрібно провести ремонт груб, лежаків, димоходів та потрусити сажу. Якщо на вулиці холодно, краще протопити двічі на добу. Печі та димоходи слід утримувати у справному стані, всі тріщини, щілини замастити глиною, а після цього побілити вапном або крейдою.Забороняється сушити біля груби одяг, дрова та інші предмети, встановлювати впритул ліжка, меблі, розпалювати піч бензином.Димарі потрібно не менше одного разу на квартал очищати від сажі. Якщо в будинку несправний димохід, слід негайно відремонтувати його. Обов’язково відсуньте відж нього сіно не менше як на метр і не забувайте про протипожежні розподілки, які повинні бути не меншими 51 сантиметра. Виникають іноді пожежі і через те, що господарки висипають попіл біля будівель. Не зайве нагадати, що попіл з печі рекомендується вибирати у металевий посуд з кришкою, й тільки після цього висипати у спеціальне виконані ями подалі від будівель.І, звичайно, не можна залишати печі, що топляться, без нагляду чи доручати нагляд за ними дітям.Пам’ятайте! Попередити пожежу через несправність пічного опалення зовсім не складно, якщо у своїх повсякденних справах дотримуватися правил пожежної безпеки.
Звернення до громадян | Переглядів: 410 | Дата: 27.10.2009 | Коментарі (0)

Як кажуть у народі: „Мій будинок – моя фортеця”. Тому найменш за все ми очікуємо на лихо у власній оселі. Але саме тут за статистикою і виникають більше 80% усіх надзвичайних подій і пожеж.
Щоб забезпечити безпеку у своєму будинку собі та людям, які перебувають поруч, необхідно знати і виконувати відповідні елементарні правила безпеки. Існує багато різних випадків у побуті, що можуть призвести до лиха. Через внутрішнє пошкодження електроприладів може виникнути загоряння. Наприклад, телевізор. При загорянні його необхідно одразу ж вимкнути з електромережі. Це слід виконувати яким-небудь діелектричним предметом, приміром, дерев`яною шваброю або лінійкою, але тільки не голими руками. Після вимкнення телевізор слід накрити ковдрою чи покривалом, щоб припинити доступ кисню, який збільшує інтенсивність горіння. Для безпечної роботи телевізора варто правильно вибрати для нього місце: телевізор має бути захищений від прямого сонячного впливу, а також перебувати на безпечній відстані від джерел інтенсивного тепла; не рекомендуються пильні та вологі місця для встановлення телевізора, з недостатньою вентиляцією:
- не допускається блокування вентиляційних отворів із верхньої і нижньої частин телевізора;
- заборонено встановлювати телевізор у місцях із сильною вібрацією;
- не рекомендується встановлювати телевізор у зоні сильних магнітних полів;
- забороняється торкатися до електричного шнура мокрими руками;
- при від`єднанні апарата від мережі необхідно використовувати з`єднувальну вилку, а не тягнути за електричний шнур;
- якщо на телевізор випадково вилилася вода, необхідно негайно вимкнути його з мережі і віддати для ремонту;
- не можна класти будь-який предмет безпосередньо на верхню частину телевізора.
Тільки виконуючи ці правила ви зможете уникнути лиха.
Звернення до громадян | Переглядів: 513 | Дата: 19.08.2009 | Коментарі (0)

- не залишайте вогнище без нагляду;
- місце розпалювання вогню обкладіть камінцями чи обсипте землею (піском);
- коли залишаєте місце відпочинку, обов’язково заливайте вогнище водою чи засипайте піском;
- розпалюйте вогнище, по можливості, на місці попереднього.

Коли опинилися в осередку пожежі:

- не панікуйте та не приймайте поспішних, необдуманих рішень;
- не тікайте від полум’я, що швидко наближається, у протилежний бік, закривши голову і обличчя одягом – йдіть проти вітру;
- гасити полум’я невеликих низових пожеж можна, забиваючи його гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи вологим ґрунтом та затоптуючи ногами;
- будьте обережні в місцях горіння високих дерев, вони можуть завалитися та травмувати Вас;
- особливо будьте обережні у місцях торф’яних пожеж, адже горіння торфу на поверхні не видно. Враховуйте, що там можуть утворюватися глибокі вирви, тому рухайтесь, по можливості перевіряючи палицею глибину шару, що вигорів;
- після виходу із осередку пожежі повідомте місцеву адміністрацію та пожежну службу про місце, розміри та характер пожежі.

Звернення до громадян | Переглядів: 497 | Дата: 19.08.2009 | Коментарі (0)

1-5 6-10 ... 21-25 26-30 31-35
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013