Головна » Дошка оголошень » Оголошення » Служба порятунку 101

У категорії оголошень: 2
Показано оголошень: 1-2


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Про хід проведення

Тижня з безпеки життєдіяльності

у навчальних закладах Володарського району 

З 20 по 27 лютого 2012 року у навчальних закладах району Володарським районним відділом МНС України в Київській області спільно з Володарським районним відділом Держтехногенбезпеки в Київській області проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Спільно з представниками районного відділу освіти організовано та проведено відкриті уроки з питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру, правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, правил поведінки на льоду, недопущення травматизму та обмороження у період низьких температур, недопущення пожеж із-за дитячих пустощів з вогнем.

Надано необхідну допомогу педагогічним колективам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у підготовці Тижня знань безпеки життєдіяльності.

Організовано та проведено виступи працівників підрозділу перед школярами.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Володарський районний відділ МНС України в Київській області та Володарський районний відділ Держтехногенбезпеки в Київській області ще раз звертається до Вас з проханням:

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуйтесь правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала сумним відтінком біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить від нас самих!  

                                                                          Володарський РВ РУ МНС 

                                                                                                                   Володарський РВ Держтехногенбезпеки      
Служба порятунку 101 | Переглядів: 462 | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)

 Можливість розміщення підприємств торгівлі й харчування в будівлях іншого призначення (у тому числі житлових), а також заходи щодо їх відділення від інших приміщень цих будівель протипожежними перешкодами встановлюються виходячи з вимог будівельних норм.

Торгівельні підприємства для продажу ЛЗР, ГР та горючих газів (балонів з газами, фарб, розчинників, інших пожежонебезпечних товарів побутової хімії), боєприпасів та піротехнічних виробів розміщувати в будівлях іншого призначення не допускається. Товари які мають підвищену пожежну небезпеку (сірники, парфуми, одеколони, аерозольні упаковки тощо), необхідно зберігати нарізно від інших товарів у спеціально пристосованих приміщеннях.

У робочий час завантаження та вивантаження тари має здійснюватися шляхами, не зв’язаними з евакуаційними виходами для покупців з торгівельних залів.

Розташування технологічного обладнання на підприємствах торгівлі, у ресторанах, кафе, їдальнях тощо треба виконувати таким чином, щоб воно не перешкоджало вільній евакуації відвідувачів у разі пожежі. Ширина проходів між прилавками і обладнанням за прилавком має бути не менше 0,9 м.

Місткість торгівельних залів повинна відповідати вимогам норм проектування, а в разі їх відсутності визначатися з розрахунку не менше 1,35 м на одного відвідувача.

Забороняється:

-               зберігати горючі матеріали, відходи, упаковку та контейнери в торгівельних, обідніх залах та на шляхах евакуації (вони повинні видалятися щодня з мірою накопичення);

-               зберігати горючі товари або негорючі товари в горючій упаковці у приміщеннях, які не мають віконних отворів або спеціальних засобів димовидалення;

-               розміщувати відділи, секції, прилавки, лотки для продажу пожежонебезпечних товарів ближче 4 м від виходів, сходових кліток та інших евакуаційних шляхів;

-               установлювати в торгівельних залах балони з горючими газами для наповнення повітряних куль та інших потреб;

-               розміщувати товари побутової хімії, лаки, фарби, розчинники, товари в аерозольній упаковці ближче 0,5 м від приладів опалення та у віконних вітринах;

-               користуватися у складських приміщеннях та приміщеннях для підготовки товарів до продажу побутовими електронагрівними приладами.

 Шановні підприємці! Не допускайте порушень вимог „Правил пожежної безпеки в Україні”, та збережіть своє майно від пожежі.

Служба порятунку 101 | Переглядів: 595 | Дата: 25.03.2010 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013