Головна » Дошка оголошень » Оголошення » Оголошення

У категорії оголошень: 16
Показано оголошень: 1-5
Сторінки: 1 2 3 4 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

З метою відзначення вагомих досягнень у професійній і громадській діяльності, що сприяють розвитку та процвітанню Володарського району, його сіл, селища, Володарською райдержадміністрацією оголошується конкурс "Що я зробив для рідної Володарщини".

Ознайомитись детальніше!

Оголошення | Переглядів: 434 | Дата: 13.02.2012 | Коментарі (0)

Запрошуємо Вас взяти участь у кущовому семінарі для платників податків м. Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської областей на тему:  „Практичне застосування положень Податкового кодексу України”.

Семінар відбудеться 16 лютого 2012 р. у м. Києві в приміщенні Київського міського Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57).

Початок семінару об 11.00. Початок реєстрації з 10.00.

У семінарі візьмуть участь провідні фахівці Державної податкової служби України, ДПС у м. Києві та Асоціації платників податків України.

Бажаючі взяти участь у семінарі детальну інформацію можуть отримати у Володарському відділенні Сквирської МДПІ за адресою: смт.Володарка вул..Кооперативна,13, 1-й поверх або за телефоном (04569) 5-12-33.

Оголошення | Переглядів: 386 | Дата: 09.02.2012 | Коментарі (0)

Володарська райдерджадміністрація повідомляє, що урочисті заходи До 80-річчя утворення Київської області відбудуться 21.02.2012 в Національному палаці мистецтв "Україна"
Оголошення | Переглядів: 418 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Шановні підприємці району, доводимо до вашого відома, що згідно з розпорядженнями голови Київської облдержадміністрації від 21.04.2008 №653 „Про заходи з регулювання цін на продовольчому ринку Київської області”, від 12.05.2011 №457 „Про внесення змін  до розпорядження голови облдержадміністрації від 21.04.2008 №653” та розпорядженням голови Володарської райдержадміністрації від 18.02.2011 №63 „Про заходи з регулювання цін на продовольчому ринку Володарського району” граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) незалежно від кількості перепродажу на: борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі не повинні перевищувати 15 відсотків без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні.

Ознайомитися детальніше з розпорядженням голови Володарської райдержадміністрації та даними про середній рівень роздрібних цін на соціально-значущі споживчі товари, що реалізуються підприємствами роздрібної торгівлі у Київській області, можна  на сайті Володарської райдержадміністрації у розділі „соціально-економічний розвиток”.

  

                                                                                     Відділ соціально-економічного розвитку

                                                                                     райдержадміністрації

Оголошення | Переглядів: 402 | Дата: 15.11.2011 | Коментарі (0)

      Природний газ міцно ввійшов до нашого  побуту і сьогодні майже неможливо уявити наше життя без блакитного  палива. Однак через простоту та доступність використання газу ми іноді забуваємо елементарні правила безпеки користування газом, а також експлуатуємо газові прилади, котрі дуже давно відпрацювали свій нормативний термін експлуатації і потребують негайної заміни. Що в свою чергу позначається на вашій безпеці. В колишні часи у газовиків було прислів’я: «Звертайтеся до газу на «ВИ», – іншими словами необхідно неухильно дотримуватися простих правил експлуатації газового устаткування.

            Газифікацію житлових будинків із встановленням побутових газових приладів здійснюють працівники спеціалізованих організацій у відповідності з проектом газифікації, який базується на вимогах існуючих норм і правил, тому категорично забороняється самовільно проводити установку, перестановку, ремонт, заміну газових приладів.

            З метою дотримання вимог безпеки під час експлуатації газового обладнання:

- не дозволяється підігрівати балони зі скрапленим вуглеводневим газом і встановлювати їх поблизу опалювальних приладів;

- не допускається виявлення витікання газу за допомогою запаленого сірника, користування пошкодженими газовими приладами або використання їх не за призначенням;

- не можна залишати працюючі газові прилади без нагляду, адже згасання одного з пальників може призвести до загазованості повітря та вибуху. Необхідно стежити, щоб рідини під час кипіння не залила вогонь пальників або порив повітря не загасив полум’я. Не можна над працюючою газовою плитою сушити білизну та волосся.

         У зв’язку з тим, що проточні газові водонагрівачі (колонки) та ємнісні малометражні котли і печі мають велику теплопродуктивність у порівнянні з газовими плитами і, відповідно, під час їх роботи виділяється значно більша кількість продуктів згоряння газу, вони повинні обов’язково відводитися в окремі димові канали.

         Димові та вентиляційні канали підлягають періодичній перевірці. Відповідальними за їх стан є власники будинків (ЖЕК, ЖСК, приватні власники). У випадку несвоєчасної перевірки, ремонту і надання газовим господарством актів на їх очищення прилади підлягають відключенню від газопостачання.

         Особливу небезпеку складає відсутність тяги у димоходах, що призводить до неповного згоряння газу. Тому перед запаленням пальників газових приладів і періодично під час їх роботи необхідно перевіряти наявність тяги. Для цього потрібно піднести смужку паперу до тягоприпинювача в газовій колонці, в ємнісних водонагрівачах або до оглядового отвору в газопальникових приладах. Якщо   смужка паперу втягуються усередину - це свідчить про наявність тяги; якщо залишається нерухомою - тяга відсутня, якщо відхиляється від газового приладу у бік приміщення - тяга зворотна.

         При відсутності або зворотній тязі, а також під час сильного вітру, дощу, різкому перепаді температури зовнішнього повітря, користуватися газовими приладами з відводом продуктів згоряння в димохід категорично забороняється.

        Важливою умовою безпеки при користуванні газовими приладами є також контроль за повнотою згоряння газу, При повному згорянні полум’я має блакитно-фіолетовий колір, при неповному - темно солом’яний.         

        Неповне згоряння газу викликає інтенсивне виділення у приміщення чадного газу, який діє на організм як отрута.

                            Повне згоряння газу забезпечується:

- правильним регулюванням газопальникових приладів, яке виконується працівниками газового господарства;

- постійним потраплянням зовнішнього повітря через відчинені кватирки;

- утримання димоходів у справному стані;

- наявність достатньої тяги;

- перебування газових приладів у справному стані і чистоті;

                        Шановні мешканці району

 При виявленні запаху газу в будинку або в квартирі НЕОБХІДНО:

- закрити крани на газових приладах;

- відкрити двері й вікна (провітрити приміщення);

- не допускати в приміщенні відкритого вогню, паління, не вмикати й не вимикати електроприлади та освітлення (для запобігання появи іскри);

- повідомити про витік газу в аварійно-диспетчерську службу   за телефоном 104.

- покинути приміщення й не дозволяти вхід іншим людям.

ТАКОЖ!!!

При появі запаху газу на вулиці, в під'їзді, підвалі чи інших місцях НЕОБХІДНО негайно повідомити в аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104.

 ОТЖЕ!!!

Дотримання цих правил - запорука Вашої безпеки!

                                                                                                                                                                                  Володарська філія газового господарства

Оголошення | Переглядів: 566 | Дата: 31.10.2011 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013