Головна » Дошка оголошень » Оголошення

Оголошення [16] Служба порятунку 101 [2]

У розділі оголошень: 18
Показано оголошень: 1-5
Сторінки: 1 2 3 4 »

Про хід проведення

Тижня з безпеки життєдіяльності

у навчальних закладах Володарського району 

З 20 по 27 лютого 2012 року у навчальних закладах району Володарським районним відділом МНС України в Київській області спільно з Володарським районним відділом Держтехногенбезпеки в Київській області проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Спільно з представниками районного відділу освіти організовано та проведено відкриті уроки з питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру, правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, правил поведінки на льоду, недопущення травматизму та обмороження у період низьких температур, недопущення пожеж із-за дитячих пустощів з вогнем.

Надано необхідну допомогу педагогічним колективам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у підготовці Тижня знань безпеки життєдіяльності.

Організовано та проведено виступи працівників підрозділу перед школярами.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Володарський районний відділ МНС України в Київській області та Володарський районний відділ Держтехногенбезпеки в Київській області ще раз звертається до Вас з проханням:

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуйтесь правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала сумним відтінком біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить від нас самих!  

                                                                          Володарський РВ РУ МНС 

                                                                                                                   Володарський РВ Держтехногенбезпеки      
Служба порятунку 101 | Переглядів: 462 | Дата: 20.03.2012 | Коментарі (0)

З метою відзначення вагомих досягнень у професійній і громадській діяльності, що сприяють розвитку та процвітанню Володарського району, його сіл, селища, Володарською райдержадміністрацією оголошується конкурс "Що я зробив для рідної Володарщини".

Ознайомитись детальніше!

Оголошення | Переглядів: 434 | Дата: 13.02.2012 | Коментарі (0)

Запрошуємо Вас взяти участь у кущовому семінарі для платників податків м. Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської областей на тему:  „Практичне застосування положень Податкового кодексу України”.

Семінар відбудеться 16 лютого 2012 р. у м. Києві в приміщенні Київського міського Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57).

Початок семінару об 11.00. Початок реєстрації з 10.00.

У семінарі візьмуть участь провідні фахівці Державної податкової служби України, ДПС у м. Києві та Асоціації платників податків України.

Бажаючі взяти участь у семінарі детальну інформацію можуть отримати у Володарському відділенні Сквирської МДПІ за адресою: смт.Володарка вул..Кооперативна,13, 1-й поверх або за телефоном (04569) 5-12-33.

Оголошення | Переглядів: 386 | Дата: 09.02.2012 | Коментарі (0)

Володарська райдерджадміністрація повідомляє, що урочисті заходи До 80-річчя утворення Київської області відбудуться 21.02.2012 в Національному палаці мистецтв "Україна"
Оголошення | Переглядів: 418 | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Шановні підприємці району, доводимо до вашого відома, що згідно з розпорядженнями голови Київської облдержадміністрації від 21.04.2008 №653 „Про заходи з регулювання цін на продовольчому ринку Київської області”, від 12.05.2011 №457 „Про внесення змін  до розпорядження голови облдержадміністрації від 21.04.2008 №653” та розпорядженням голови Володарської райдержадміністрації від 18.02.2011 №63 „Про заходи з регулювання цін на продовольчому ринку Володарського району” граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) незалежно від кількості перепродажу на: борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі не повинні перевищувати 15 відсотків без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні.

Ознайомитися детальніше з розпорядженням голови Володарської райдержадміністрації та даними про середній рівень роздрібних цін на соціально-значущі споживчі товари, що реалізуються підприємствами роздрібної торгівлі у Київській області, можна  на сайті Володарської райдержадміністрації у розділі „соціально-економічний розвиток”.

  

                                                                                     Відділ соціально-економічного розвитку

                                                                                     райдержадміністрації

Оголошення | Переглядів: 402 | Дата: 15.11.2011 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013