Головна » Дошка оголошень » Оголошення » Оголошення

У категорії оголошень: 16
Показано оголошень: 6-10
Сторінки: « 1 2 3 4 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Відділ соціально-економічного розвитку райдержадміністрації інформує про те, що постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.2011 №706 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833” зобов’язано суб’єктів господарювання забезпечити можливість  використання  спеціальних  платіжних засобів  під  час здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) відповідно до законодавства.

Оголошення | Переглядів: 301 | Дата: 05.10.2011 | Коментарі (0)

   

Відділ соціально-економічного розвитку райдержадміністрації  повідомляє про затвердження на Урядовому веб-порталі та на базі державної установи „Урядовий контактний центр” „гарячої лінії” для забезпечення оперативного реагування суб’єктів підприємницької діяльності щодо протиправних дій посадових осіб органів виконавчої влади за тел.: 0 800 507 309.         

Урядова „гаряча лінія” працює у робочі дні, крім святкових днів та неділі: понеділок – п’ятниця з 8 до 21 години, субота - з 8 до 19 години.          

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244209261&cat_id=244209257

 

Відділ соціально-економічного розвитку райдержадміністрації

Оголошення | Переглядів: 256 | Дата: 24.05.2011 | Коментарі (0)

             Доводимо до вашого відома,  що  Кабінетом   Міністрів України прийнято постанову від 09.02.2011 № 168  «Про  внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань ціноутворення на окремі види продовольчих товарів», якою внесені доповнення  до  постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», а також до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 № 1222 та Порядку формування цін на продовольчі товари, щодо яких запроваджено державне регулювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2008 № 373.

           На виконання зазначеної урядової постанови та з метою стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку обласною державною адміністрацією розроблено проект розпорядження голови, яким передбачено запровадження декларування зміни оптово-відпускних цін на крупу гречану  та молоко коров’яче питне пастеризоване, фасоване у плівку, а також встановлення граничних рівнів рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини не вище ніж 10 відсотків.

           Поряд з цим, звертаємо вашу увагу, що у відповідності з внесеним постановою Кабінету Міністрів України від 09.02.2011 № 168  доповненням до Порядку формування цін на продовольчі товари, щодо яких запроваджено державне регулювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2008 № 373, суб’єкти господарювання, що провадять діяльність з оптової реалізації продовольчих товарів, у первинних документах  повинні зазначати розмір застосованої ними постачальницько-збутової надбавки. Вказане доповнення набирає чинності з моменту офіційного оприлюднення (з 03 березня 2011 року).

                                            Відділ соціально-економічного розвитку РДА
Оголошення | Переглядів: 326 | Дата: 22.03.2011 | Коментарі (0)

Урядова «гаряча лінія» 0-800-507-309 телефонний центр спілкування Уряду з громадянами. До нас звертаються із запитаннями, проблемами, які турбують людей у повсякденному житті і потребують реагування органів виконавчої влади.

Всі дзвінки від громадян приймають фахівці Урядового контактного центру та невідкладно надсилають на опрацювання відповідним органам виконавчої влади, які розглядають звернення та надають письмові відповіді заявникам.

«Гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00 години, в суботу з 8:00 до 19:00 години, неділя та святкові дні вихідні.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України  безкоштовні, за дзвінки з мобільних телефонів абоненти самостійно оплачують відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.

Оголошення | Переглядів: 268 | Дата: 14.03.2011 | Коментарі (0)

До уваги представників громадськості! 

Розпочато формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено новий порядок формування та діяльності громадських рад при центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях. 

Громадська рада при районній державній адміністрації (далі — громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. 

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
Строк повноважень складу громадської ради — два роки.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.

7 грудня 2010 року на засіданні громадської ради при райдержадміністрації утворено ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації у складі 7 осіб. 

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Зразок заяви розміщено на офіційному веб-сайті Володарської райдержадміністрації у розділі "Документи".

До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2009-2010 років (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4). 

14 січня 2010 року прийом заяв для участі припиняється. 
На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів - кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що райдержадміністрація повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб. 

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації планується провести 25 січня 2011 року о 10.00 год. у малому залі засідань райдержадміністрації (смт Володарка, пл. Миру, 4, ІІ-й поверх). 
Довідки та консультації за телефонами: 5-02-04
Оголошення | Переглядів: 347 | Дата: 18.01.2011 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013