Головна » Дошка оголошень » Служба порятунку 101

Звернення до громадян [35]

У розділі оголошень: 35
Показано оголошень: 11-15
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 »

Шановні гості та жителі району!!!

         В зв'язку з настанням весняного періоду особливої гостроти набуває проблема гарантування пожежної безпеки за умов сухої, теплої погоди, коли населення починає прибирання своїх житлових ділянок, вирушати на відпочинок до лісових масивів, захисних посадкових насаджень, в місця масового відпочинку, часто порушуючи елементарні правила пожежної безпеки, нехтуючи їхніми вимогами, не замислюючись над можливими наслідками своєї недбалості. Адже не загашене полум’я, ігри недоглянутих дітей з вогнем можуть призвести до трагічних випадків.

 Оскільки останніми роками іде тенденція до збільшення кількості загорянь трав’яного настилу, сміття на звалищах, а в подальшому можливе загорання окремих дерев та лісових масивів. Тож нагадуємо всім мешканцям та гостям району, що випалювання трав’яного настилу, сухих залишків рослинності, рослинності або її відводу автомобільних доріг і залізниць несе за собою адміністративну відповідальність згідно ст.77 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

                                                  Володарський РВ ГУ МНС України                                                             в Київській області


Звернення до громадян | Переглядів: 300 | Дата: 25.03.2011 | Коментарі (0)

      Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, АТЗТ "Магнолія ТВ”, Всеукраїнський благодійний фонд "Сприяння державній пожежній охороні” започаткували Всеукраїнську акцію "Герой – рятівник року”, мета якої – привернути увагу всіх верств населення області до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятівника, піднести на вершину людської поваги його особистість як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяти формуванню довіри громадян держави до "Народної служби порятунку-101”, виховувати молодь на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Організатори акції розробили спеціальне Положення, в якому зазначається, що "Всеукраїнська акція "Герой – рятівник року” передбачає пошук непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха: донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих і, як кульмінація, - проведення урочистої церемонії нагородження переможців”.

Учасником акції може стати кожний громадянин, який проявив мужність і героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха.

Проводиться акція протягом року. Учасники, які стали лауреатами, нагороджуються відзнакою "Герой – рятівник року”.

                                                                             Володарський РВ ГУ МНС України 

                                                     в Київській області

Звернення до громадян | Переглядів: 283 | Дата: 25.03.2011 | Коментарі (0)

Через порушення правил пожежної безпеки час вiд часу горять як  виробничi примiщення, так i помешкання. Тому й хочу ще раз нагадати про необхiднiсть дотримання  вимог пожежної безпеки при проектуваннi, будiвництвi та реконструкцiї об'їктiв виробничого та iншого призначення.

Згiдно з вимогами Закону "Про пожежну безпеку" виробничi, житловi та iншi  будвiлi,  що вводяться в дiю пiсля завершення спорудження, реконструкцiї або технiчного переоснащення, повиннi  вiдповiдати  нормативним актам пожежної безпеки. Забороняється будiвництво, реконструкцiя, технiчне переоснащення об'їктiв виробничого та iншого призначення, застосування нових технологiй без попередньої експертизи /перевiрки/ проектної документацiї на вiдповiднiсть вимогам дiючих законiв i нормативних актiв. Введення в експлуатацiю нових i рекунструйованих виробничих, житлових та iнших об'їктiв, впровадження нових технологiй без дозволу державного пожежного нагляду ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Експертиза проектiв щодо пожежної безпечностi їх здiйснюїться у встановленому порядку органами держпожнагляду, котрi обов'язково беруть участь у прийманнi цих об'їктiв в експлуатацiю.

                                                                                  Володарський РВ ГУ МНС 

  

                                    Всеукраїнська акція

„ Герой рятувальник року „

Іноді навіть кілька секунд можуть врятувати

чиєсь життя. І якщо ви бачите, що хтось у небезпеці,

не зволікайте, викликайте народну службу порятунку 101.

Герой – рятувальник завжди поруч.

Служба порятунку 101.

 

Звернення до громадян | Переглядів: 291 | Дата: 25.03.2011 | Коментарі (0)

Як кажуть у народі: „Мій будинок -- моя фортеця”. Тому найменш за все ми очікуємо на лихо у власній оселі. Але саме тут за статистикою і виникають більше 80% усіх надзвичайних подій і пожеж. Щоб забезпечити безпеку у своєму будинку собі та людям, які перебувають поруч, необхідно знати і виконувати відповідні елементарні правила безпеки. Існує багато різних випадків у побуті, що можуть призвести до лиха. Через внутрішнє пошкодження електроприладів може виникнути загоряння. Наприклад, телевізор. При загорянні його необхідно одразу ж вимкнути з електромережі. Це слід виконувати яким-небудь діелектричним предметом, приміром, дерев`яною шваброю або лінійкою, але тільки не голими руками. Після вимкнення телевізор слід накрити ковдрою чи покривалом, щоб припинити доступ кисню, який збільшує інтенсивність горіння. Для безпечної роботи телевізора варто правильно вибрати для нього місце: телевізор має бути захищений від прямого сонячного впливу, а також перебувати на безпечній відстані від джерел інтенсивного тепла; не рекомендуються пильні та вологі місця для встановлення телевізора, з недостатньою вентиляцією; не допускається блокування вентиляційних отворів із верхньої і нижньої частин телевізора; заборонено встановлювати телевізор у місцях із сильною вібрацією; не рекомендується встановлювати телевізор у зоні сильних магнітних полів; забороняється торкатися до електричного шнура мокрими руками; при від`єднанні апарата від мережі необхідно використовувати з`єднувальну вилку, а не тягнути за електричний шнур; якщо на телевізор випадково вилилася вода, необхідно негайно вимкнути його з мережі і віддати для ремонту; не можна класти будь-який предмет безпосередньо на верхню частину телевізора. Тільки виконуючи ці правила ви зможете уникнути лиха.

Звернення до громадян | Переглядів: 291 | Дата: 22.02.2011 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013