Головна » Дошка оголошень » Оголошення

Оголошення [16]Служба порятунку 101 [2]

У розділі оголошень: 18
Показано оголошень: 11-15
Сторінки: « 1 2 3 4 »

До уваги представників громадськості! 

Розпочато формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено новий порядок формування та діяльності громадських рад при центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях. 

Громадська рада при районній державній адміністрації (далі — громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. 

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
Строк повноважень складу громадської ради — два роки.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.

7 грудня 2010 року на засіданні громадської ради при райдержадміністрації утворено ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації у складі 7 осіб. 

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Зразок заяви розміщено на офіційному веб-сайті Володарської райдержадміністрації у розділі "Документи".

До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2009-2010 років (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4). 

14 січня 2010 року прийом заяв для участі припиняється. 
На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів - кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що райдержадміністрація повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб. 

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації планується провести 25 січня 2011 року о 10.00 год. у малому залі засідань райдержадміністрації (смт Володарка, пл. Миру, 4, ІІ-й поверх). 
Довідки та консультації за телефонами: 5-02-04
Оголошення | Переглядів: 342 | Дата: 18.01.2011 | Коментарі (0)

З 10 грудня 2010р. у приміщенні Володарського відділення Сквирської МДПІ (адреса: смт. Володарка, вул. Кооперативна, 13, 1 поверх) на постійній основі діє консультаційний центр з питань роз’яснення застосування норм Податкового кодексу України. Консультаційний центр діє щоденно з 8.00 до 18.00 год. Телефон консультаційного центру: (04569) 5-12-33.

             До уваги суб’єктів господарської діяльності та громадян! 

            17.12.2010р. Володарським відділенням Сквирської МДПІ буде проведено семінар на тему: "Новації Податкового кодексу України”. На семінарі фахівці структурних підрозділів податкової інспекції звернуть увагу платників податків на основні положення та нововведення Податкового кодексу України. Про місце та час проведення семінару буде повідомлено додатково. За довідками звертатися до Володарського відділення Сквирської МДПІ (адреса: смт. Володарка, вул. Кооперативна, 13, 1 поверх) або за телефоном: (04569) 5-12-33.


Оголошення | Переглядів: 537 | Дата: 14.12.2010 | Коментарі (0)

Шановні громадяни!

У Володарському відділенні Сквирської МДПІ (адреса: смт. Володарка, вул. Кооперативна, 13, 1 поверх) на постійній основі діє приймальня громадян, через яку малозабезпечені верстви населення можуть безоплатно отримати правову допомогу з питань реалізації і захисту прав громадян.

Оголошення | Переглядів: 335 | Дата: 07.12.2010 | Коментарі (0)

До відома платників податків!

Державна податкова адміністрація України ініціювала створення серії збірників нормативних актів з питань оподаткування "Бібліотека платника податків”. Це тематичні збірники офіційних матеріалів, нормативно-правових актів, коментарів та роз'яснень. Серія сприяє поліпшенню обслуговування платників податків, підвищує рівень ефективності роботи податкової служби в галузі адміністрування податків.

Періодичність випуску видань серії – 1 раз на місяць.

Крім того, у вересні поточного року випущено збірник під назвою „Ресурсні та інші платежі. Фіксований сільськогосподарський  податок”.

До кінця поточного року вийдуть такі збірники серії:

жовтень – збірник під назвою "Контроль за додержанням податкового законодавства платниками податків-юридичними особами";

листопад – збірник під назвою „Контроль за дотриманням суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій”;

грудень – збірник під назвою „Патентування деяких видів підприємницької діяльності та спрощена система оподаткування для юридичних осіб. Контроль за додержанням суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності вимог законодавства.”

Вищезазначені збірники мають прикладний характер і стануть в нагоді економістам, бухгалтерам, працівникам органів державної податкової служби, широкому колу читачів.

Бажаючі замовити та придбати збірники можуть звертатися у Володарське відділення Сквирської МДПІ або дзвонити за телефоном 5-12-33.

Оголошення | Переглядів: 337 | Дата: 25.11.2010 | Коментарі (0)

Управління Пенсійного фонду України у Володарському районі доводить до відома зміни до Закону України "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік” та "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, який набрав чинності з
17.07.2010 року (опубліковано в газеті "Голос України” від 17.07.2010 № 131).<
Відповідно до зазначеного Закону фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах, зобов’язані сплачувати страхові внески у розмірі, який визначається ними самостійно. При цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якої сплачуються страхові внески.
Враховуючи розмір мінімальної заробітної плати у 2010 році мінімальний страховий внесок для зазначених осіб становить у липні - вересні – 294,82 грн. у жовтні – листопаді – 301,12 грн. у грудні – 306,10 грн.
Сплата страхових внесків здійснюється у строки визначені частиною шостою статті 20 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а саме щоквартально, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу, а саме:за липень-вересень 2010 року – до 20 жовтня 2010 року; за жовтень - грудень 2010 року – до 20 січня 2011 року.
Враховуючи те, що згідно законодавства мінімальний розмір страхового внеску встановлено на календарний місяць, а також те, що страховий стаж особам для призначення пенсії обчислюється в місяцях, сплата страхових внесків за липень 2010 року здійснюється у розмірі не менше мінімального страхового внеску.
Платникам, які не сплатять суми страхових внесків у розмірі не менше мінімального страхового внеску у терміни до 20 жовтня 2010 року та 20 січня 2011 року надсилається розрахунок сум, які підлягають сплаті за квартал з урахуванням частини сум єдиного або фіксованого податків разом з вимогою про їх сплату для узгодження.
Суми несплачених страхових внесків стягуються у порядку, встановленому статтею 106 Закону України "Про загальнообов’язкове
державне пенсійне страхування”.
За підсумками року, зазначені особи подають до органів Пенсійного фонду за місцем взяття на облік звіт (до 1 квітня наступного
за звітним роком), за формою згідно з додатком 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 05.11.2009 № 26-1.
З метою зменшення фінансового навантаження на платника при сплаті страхових внесків раз на квартал пропонуємо
платникам сплачувати кошти помісячно.
Сплата внесків платниками (з позначкою «доплата» з уточненням місяця) здійснюється в будь-якому відділенні банку на рахунки управління Пенсійного фонду України у Володарському районі, на які зараховується частина єдиного та фіксованого податків, за місцем взяття на облік цих осіб, як страхувальників.
За більш детальнішою інформацією звертатись за телефоном 5-12-56.
Оголошення | Переглядів: 529 | Дата: 23.07.2010 | Коментарі (0)

1-5 6-10 11-15 16-18
���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013