Головна » Дошка оголошень » Оголошення

Оголошення [16]Служба порятунку 101 [2]

У розділі оголошень: 18
Показано оголошень: 6-10
Сторінки: « 1 2 3 4 »

      Природний газ міцно ввійшов до нашого  побуту і сьогодні майже неможливо уявити наше життя без блакитного  палива. Однак через простоту та доступність використання газу ми іноді забуваємо елементарні правила безпеки користування газом, а також експлуатуємо газові прилади, котрі дуже давно відпрацювали свій нормативний термін експлуатації і потребують негайної заміни. Що в свою чергу позначається на вашій безпеці. В колишні часи у газовиків було прислів’я: «Звертайтеся до газу на «ВИ», – іншими словами необхідно неухильно дотримуватися простих правил експлуатації газового устаткування.

            Газифікацію житлових будинків із встановленням побутових газових приладів здійснюють працівники спеціалізованих організацій у відповідності з проектом газифікації, який базується на вимогах існуючих норм і правил, тому категорично забороняється самовільно проводити установку, перестановку, ремонт, заміну газових приладів.

            З метою дотримання вимог безпеки під час експлуатації газового обладнання:

- не дозволяється підігрівати балони зі скрапленим вуглеводневим газом і встановлювати їх поблизу опалювальних приладів;

- не допускається виявлення витікання газу за допомогою запаленого сірника, користування пошкодженими газовими приладами або використання їх не за призначенням;

- не можна залишати працюючі газові прилади без нагляду, адже згасання одного з пальників може призвести до загазованості повітря та вибуху. Необхідно стежити, щоб рідини під час кипіння не залила вогонь пальників або порив повітря не загасив полум’я. Не можна над працюючою газовою плитою сушити білизну та волосся.

         У зв’язку з тим, що проточні газові водонагрівачі (колонки) та ємнісні малометражні котли і печі мають велику теплопродуктивність у порівнянні з газовими плитами і, відповідно, під час їх роботи виділяється значно більша кількість продуктів згоряння газу, вони повинні обов’язково відводитися в окремі димові канали.

         Димові та вентиляційні канали підлягають періодичній перевірці. Відповідальними за їх стан є власники будинків (ЖЕК, ЖСК, приватні власники). У випадку несвоєчасної перевірки, ремонту і надання газовим господарством актів на їх очищення прилади підлягають відключенню від газопостачання.

         Особливу небезпеку складає відсутність тяги у димоходах, що призводить до неповного згоряння газу. Тому перед запаленням пальників газових приладів і періодично під час їх роботи необхідно перевіряти наявність тяги. Для цього потрібно піднести смужку паперу до тягоприпинювача в газовій колонці, в ємнісних водонагрівачах або до оглядового отвору в газопальникових приладах. Якщо   смужка паперу втягуються усередину - це свідчить про наявність тяги; якщо залишається нерухомою - тяга відсутня, якщо відхиляється від газового приладу у бік приміщення - тяга зворотна.

         При відсутності або зворотній тязі, а також під час сильного вітру, дощу, різкому перепаді температури зовнішнього повітря, користуватися газовими приладами з відводом продуктів згоряння в димохід категорично забороняється.

        Важливою умовою безпеки при користуванні газовими приладами є також контроль за повнотою згоряння газу, При повному згорянні полум’я має блакитно-фіолетовий колір, при неповному - темно солом’яний.         

        Неповне згоряння газу викликає інтенсивне виділення у приміщення чадного газу, який діє на організм як отрута.

                            Повне згоряння газу забезпечується:

- правильним регулюванням газопальникових приладів, яке виконується працівниками газового господарства;

- постійним потраплянням зовнішнього повітря через відчинені кватирки;

- утримання димоходів у справному стані;

- наявність достатньої тяги;

- перебування газових приладів у справному стані і чистоті;

                        Шановні мешканці району

 При виявленні запаху газу в будинку або в квартирі НЕОБХІДНО:

- закрити крани на газових приладах;

- відкрити двері й вікна (провітрити приміщення);

- не допускати в приміщенні відкритого вогню, паління, не вмикати й не вимикати електроприлади та освітлення (для запобігання появи іскри);

- повідомити про витік газу в аварійно-диспетчерську службу   за телефоном 104.

- покинути приміщення й не дозволяти вхід іншим людям.

ТАКОЖ!!!

При появі запаху газу на вулиці, в під'їзді, підвалі чи інших місцях НЕОБХІДНО негайно повідомити в аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104.

 ОТЖЕ!!!

Дотримання цих правил - запорука Вашої безпеки!

                                                                                                                                                                                  Володарська філія газового господарства

Оголошення | Переглядів: 521 | Дата: 31.10.2011 | Коментарі (0)

Відділ соціально-економічного розвитку райдержадміністрації інформує про те, що постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.2011 №706 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833” зобов’язано суб’єктів господарювання забезпечити можливість  використання  спеціальних  платіжних засобів  під  час здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) відповідно до законодавства.

Оголошення | Переглядів: 296 | Дата: 05.10.2011 | Коментарі (0)

   

Відділ соціально-економічного розвитку райдержадміністрації  повідомляє про затвердження на Урядовому веб-порталі та на базі державної установи „Урядовий контактний центр” „гарячої лінії” для забезпечення оперативного реагування суб’єктів підприємницької діяльності щодо протиправних дій посадових осіб органів виконавчої влади за тел.: 0 800 507 309.         

Урядова „гаряча лінія” працює у робочі дні, крім святкових днів та неділі: понеділок – п’ятниця з 8 до 21 години, субота - з 8 до 19 години.          

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244209261&cat_id=244209257

 

Відділ соціально-економічного розвитку райдержадміністрації

Оголошення | Переглядів: 252 | Дата: 24.05.2011 | Коментарі (0)

             Доводимо до вашого відома,  що  Кабінетом   Міністрів України прийнято постанову від 09.02.2011 № 168  «Про  внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань ціноутворення на окремі види продовольчих товарів», якою внесені доповнення  до  постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», а також до Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 № 1222 та Порядку формування цін на продовольчі товари, щодо яких запроваджено державне регулювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2008 № 373.

           На виконання зазначеної урядової постанови та з метою стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку обласною державною адміністрацією розроблено проект розпорядження голови, яким передбачено запровадження декларування зміни оптово-відпускних цін на крупу гречану  та молоко коров’яче питне пастеризоване, фасоване у плівку, а також встановлення граничних рівнів рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини не вище ніж 10 відсотків.

           Поряд з цим, звертаємо вашу увагу, що у відповідності з внесеним постановою Кабінету Міністрів України від 09.02.2011 № 168  доповненням до Порядку формування цін на продовольчі товари, щодо яких запроваджено державне регулювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2008 № 373, суб’єкти господарювання, що провадять діяльність з оптової реалізації продовольчих товарів, у первинних документах  повинні зазначати розмір застосованої ними постачальницько-збутової надбавки. Вказане доповнення набирає чинності з моменту офіційного оприлюднення (з 03 березня 2011 року).

                                            Відділ соціально-економічного розвитку РДА
Оголошення | Переглядів: 317 | Дата: 22.03.2011 | Коментарі (0)

Урядова «гаряча лінія» 0-800-507-309 телефонний центр спілкування Уряду з громадянами. До нас звертаються із запитаннями, проблемами, які турбують людей у повсякденному житті і потребують реагування органів виконавчої влади.

Всі дзвінки від громадян приймають фахівці Урядового контактного центру та невідкладно надсилають на опрацювання відповідним органам виконавчої влади, які розглядають звернення та надають письмові відповіді заявникам.

«Гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00 години, в суботу з 8:00 до 19:00 години, неділя та святкові дні вихідні.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України  безкоштовні, за дзвінки з мобільних телефонів абоненти самостійно оплачують відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.

Оголошення | Переглядів: 260 | Дата: 14.03.2011 | Коментарі (0)

���� ��� windows 7, �����������, ������� ����������� ������������ 2013